Rof Modulatore elettro-ottico 1550nm Modulatore di fase 10G modulatore linbo3

Breve descrizione:

U modulatore di fase LiNbO3 (modulatore linbo3) hè largamente utilizatu in u sistema di cumunicazione otticu d'alta velocità, in sistemi di sensori laser è ROF per via di un effettu elettro-otticu bè.A serie R-PM basata nantu à a tecnulugia Ti-diffused è APE, hà caratteristiche fisiche è chimiche stabili, chì ponu risponde à esigenza di a maiò parte di l'applicazioni in esperimenti di laboratori è sistemi industriali.


Detail di u produttu

Rofea Optoelectronics offre Prodotti di modulatori elettro-ottici ottici è fotonica

Tags di u produttu

Feature

Bassu perdita di inserzione

Polarization-mantenimentu

Bassa tensione a mezz'onda

Opzione di doppia polarizazione

Modulatore elettro-ottico Modulatore di fase LiNbO3 Modulatore di fase LiNbO3 Modulatore di fase Low Vpi

Applicazione

A cumunicazione ottica

Distribuzione di chjave quantistica

Sistemi di rilevazione laser

Cambia di frequenza

Parametru

Parametru

Simbulu

Min

Tipu

Max

Unità

Parametri ottichi
Operazionelunghezza d'onda

l

1530

1550

1565

nm

Perdita di inserzione

IL

 

3

3.5

dB

Perdita di ritornu otticu

ORL

   

-45

dB

Rapportu di estinzione di polarizazione

PER

20

   

dB

Fibra ottica

Inputportu

 

Fibra PM (125/250μm)

outputportu

 

Fibra PM (125/250μm)

Interfaccia in fibra ottica  

FC / PC, FC / APC O persunalizazione

Parametri elettrici
Operazionelarghezza di banda-3dB)

S21

10

12

 

GHz

Tensione a mezz'onda @50KHz

VΠ

3

3.5

V

Elettricualperdita di ritornu

S11

 

-12

-10

dB

Impedenza di input

ZRF

50

W

Interfaccia elettrica  

K(f)

Cundizioni limite

Parametru

Simbulu

Unità

Min

Tipu

Max

Input putenza ottica

Pin, Max

dBm

   

17

Input putenza RF  

dBm

   

33

Operazionetemperatura

Top

-10

 

60

Temperature di almacenamiento

Tst

-40

 

85

Umidità

RH

%

5

 

90

Curva caratteristica

P1
P2

Curva S11 & S21

Schema meccanicu (mm)

PP1

R-PM

PP2

R-PM

infurmazione di ordine

Rof PM 15 10G XX XX
  Tipu:

PM --- Modulatore di fase

Lunghezza d'onda:

07 --- 780 nm

08 --- 850 nm

10 --- 1060 nm

13 --- 1310 nm

15 --- 1550 nm

Larghezza di banda operativa:

300 M --- 300 MHz

10G --- 10GHz

20G --- 20GHz

40G --- 40GHz

 

Tipu di fibra in-out:

PP---PM/PM

PS---PM/SMF

SS---SMF/SMF

 

Connettore otticu:

FA---FC/APC

FP---FC/PC

SP --- persunalizazione

* per piacè cuntattate i nostri venditi se avete esigenze speciali.

PORTU

Simbulu

Nota

In

Portu di input otticu

Opzione PM Fiber è SM Fiber

Fora

Portu di output otticu

Opzione PM Fiber è SM Fiber

RF

Portu di input RF

K(f)

Bias

Portu di cuntrollu di bias

1,2,3,4-N/C (opzione bias)

Nantu à noi

Rofea Optoelectronics offre una gamma di prudutti cummirciali cumpresi modulatori elettro-ottici, modulatori di fase, fotodetettori, sorgenti laser, laser DFB, amplificatori ottici, EDFA, laser SLD, modulazione QPSK, laser pulsati, fotodetettori, fotodetettori bilanciati, laser semiconduttori, laser driver, accoppiatori di fibre, laser pulsati, amplificatori di fibra, misuratori di potenza ottica, laser a banda larga, laser sintonizzabili, linee di ritardo ottici, modulatori elettro-ottici, rivelatori ottici, driver di diodi laser, amplificatori in fibra, amplificatori in fibra drogata cù erbio è fonti di luce laser.


  • Previous:
  • Next:

  • Rofea Optoelectronics offre una linea di produtti di modulatori elettro-ottici commerciali, modulatori di fase, modulatori di intensità, fotodetettori, fonti di luce laser, laser DFB, amplificatori ottici, EDFA, laser SLD, modulazione QPSK, laser a impulsi, rivelatore di luce, fotodetettore bilanciato, driver laser , Amplificatore in fibra ottica, Misuratore di putenza ottica, Laser a banda larga, Laser sintonizzabile, Detector otticu, Driver di diodu laser, Amplificatore in fibra.Avemu ancu furnisce assai modulatori particulari per a persunalizazione, cum'è modulatori di fasi di array 1 * 4, Vpi ultra-bassu, è modulatori di ratio di estinzione ultra-altu, utilizati principalmente in università è istituti.
    Spergu chì i nostri prudutti seranu utili à voi è a vostra ricerca.

    I prudutti cunnessi